عقد قرارداد

چهار مورد که در عقد قرارداد های ویزا، اقامت، سرمایه گزاری خارجی و مهاجرت باید بدانید

وقتی میخواهیم یک شرکت مهاجرتی برای اخذ ویزا یا اخذ اقامت و مهاجرت بیابیم و قرارداد ببندیم چندین نکته حائز اهمیت است. این مقاله با همکاری موسسه آوا مهد تدبیر، یکی از فعالان اقتصادی در صنعت گردشگری و حقوق بین الملل در ایران و ترکیه تدوین شده است. هدف از تهیه این مطلب، روشنگری در زمینه نحوه اعتماد به شرکت های این حوزه مخصوصا شرکتهای مهاجرتی است.

موسسه حامی مهاجر

وقتی میخواهیم یک شرکت مهاجرتی برای اخذ ویزا یا اخذ اقامت و مهاجرت بیابیم و قرارداد ببندیم چندین نکته حائز اهمیت است. این مقاله با همکاری موسسه حامی مهاجر، یکی از فعالات اقتصادی در صنعت گردشگری و حقوق بین الملل در ایران و ترکیه تدوین شده است. هدف از تهیه این مطلب، روشنگری در زمینه نحوه اعتماد به شرکت های این حوزه مخصوصا شرکتهای مهاجرتی است. متاسفانه در این سالها بسیاری از افراد به دلیل انتخاب اشتباه، نه تنها شانس مهاجرت را از دست داده اند، بلکه دچار هزینه های سنگین در کسب و کارهایشان نیز شده اند لذا دانستن نحوه انتخاب یک آژانس مطمئن مهاجرتی در این راستا میتواند کمک بزرگی برای شما باشد.

در ادامه چهار نکته برای انتخاب یک آژانس مطمئن در زمینه حقوق بین الملل و مهاجرت را خواهیم خواند.

هرگز با شرکت های خارجی مستقیم وارد قرارداد نشوید

هرگز با شرکت های خارجی وارد قرارداد مستقیم نشوید مگر اینکه شما یک شرکت بین المللی باشید که از وکلای مسلط به حقوق بین الملل بهره مند هستید. در غیر این صورت سعی کنید از کارگزاران ایرانی استفاده کنید که اگر از خدمات دریافتی ناراضی بودید بتوانید در مراجع قضایی یا داوری آن را پیگیری کنید.

فقط به تبلیغات اینترنتی اعتماد نکنید.

در شبکه های اجتماعی ممکن است غولهای تجاری پیدا کنید که وقتی به دفتر آنها مراجعه میکنید متوجه شوید فقط یک شرکت مجازی هستند. غولهای مجازی تو خالی. چنان در اینترنت تبلیغات میکنند و در فضای مجازی قدرتنمایی میکنند که گویی شرکتی چند ملیتی در مقابل شماست. اما به واقع فقط وفقط یک غول مجازی تو خالی است.

حتما مراجعه حضوری کنید و مشاوره دریافت کنید.

آدرس بگیرید و حضوری مراجعه کنید. مهاجرت مربوط به آینده شما است. با این موضوع شوخی نکنید. وسعت یک دفتر و طراحی داخل آن میتواند ملاکی برای پایداری آن شرکت باشد. مجوز های شرکت کارگزار را بررسی کنید. این حق شماست.

با مشاورین آن شرکت صحبت کنید و سطح اطلاعات آنها را بسنجید. اگر امور اقامتی شما به درستی انجام نشود میتواند منجر به اخراج شما از خاک کشور مقصد شود، این یعنی فاجعه. چنین اتفاقی حتی با پول جبران ناپذیر است پس فریب رقم های بسیار پایین مهاجرتی یا یک ویدئو تبلیغاتی را نخورید.